Doprava

zadarmo

Autorizovaný predajca Miele

Záruka

bezstarostnosť s predĺženou zárukou miele

Predĺžená záruka MIELE znamená bezstarostnosť aj po uplynutí zákonnej záruky. Firma MIELE Vám ponúka profesionálnu starostlivosť a zároveň komplexné riešenie problémov.

MIELE poskytuje pri kúpe prístroja štandardnú dvojročnú záruku výrobcu. Platnosť predĺženej záruky MIELE začína v nadväznosti na štandardnú záruku a je platná po dobu ďalších troch alebo ôsmich rokov (podľa zvolenej dĺžky predĺženej záruky).

Predĺženú záruku MIELE si môžete zakúpiť  na nový prístroj zakúpený aj u nás, v RETRY s. r. o.

 Predĺženú záruku MIELE je možné zakúpiť na zabudovateľné kuchynské prístroje, chladiace prístroje (okrem prístrojov MasterCool), práčky, sušičky bielizne, mangle a voľne stojace umývačky MIELE. Predĺžená záruka a z nej plynúce výhody sa vzťahujú vždy ku konkrétnemu prístroju, ktorý je špecifikovaný výrobným číslom.

Predĺženú záruku MIELE nie je možné zakúpiť na vysávače, žehliaci systém FashionMaster, zabudovateľné alebo voľne stojace kávovary, prístroje MasterCool, prístroje Ranges a prístroje MIELE Professional. Predĺženú záruku MIELE nie je možné uplatniť pri používaní prístrojov pre firemné, živnostenské alebo komerčné účely.

Cena predĺženej záruky MIELE  je:

  •          120 € s DPH za každý prístroj na dobu 5 rokov,
  •          278 € s DPH za každý prístroj na dobu 10 rokov.

 

Predĺženú záruku MIELE je možné zakúpiť v priebehu jedného roku po zakúpení prístroja.

Okrem poskytnutia bezplatnej opravy prístroja získavate aj nárok na ďalšie exkluzívne servisné služby, ako napr.:

  •          možnosť využiť poradenské služby prostredníctvom zákazníckeho centra MIELE,
  •          možnosť rýchleho zásahu servisného technika po obdŕžaní vašej objednávky na servisnom dispečingu MIELE na bezplatnej linke 0800 MIELE1 (0800 643 531). Na dohodnutie termínu opravy stačí len nahlásenie adresy. 
  •          možnosť získať náhradný prístroj v prípade dlhšej doby trvania opravy.

Ak ste si už zakúpili predĺženú záruku MIELE na vybrané prístroje, zaregistrujte si záruku na stránke https://www.miele.sk/ . Až registráciou prístrojov vstupuje predĺžená záruka MIELE do platnosti.

 

predĺžte si záruku na sortiment prístrojov chladenia miele na 5 rokov

Pri kúpe akéhokoľvek prístroja zo sortimentu chladenia MIELE (zabudovateľnej i voľne stojacej chladničky, mrazničky, vinotéky alebo prístroja radu MasterCool) získate predĺženú 5-ročnú záruku zdarma.

Pre získanie 5-ročnej záruky je nutné sa zaregistrovať vyplnením registračného formulára na stránke https://www.miele.sk/,

 

predĺžte si záruku na váš vysávač miele na 5 rokov zakúpením xxl balenia originálnych vreciek miele

Pokiaľ si u nás - RETRY s. r. o. zakúpite akýkoľvek vreckový podlahový vysávač MIELE súčasne s XXL balením originálnych vreciek na prach MIELE HyClean alebo tyčový vysávač MIELE súčasne so   baleniami vreciek HyClean KK a následne  sa zaregistrujete na stránke https://www.miele.sk/, získate na svoj vysávač MIELE  5-ročnú záruku zdarma. Používaním originálnych vreciek MIELE zaistíte správnu a bezproblémovú funkčnosť vášho vysávača MIELE na dlhé roky.

Akcia sa nevzťahuje na bezvreckové, akumulátorové a robotické vysávače.

 

back to top